FESTİVAL

HAKKINDA

3 GÜN BOYUNCA 3 FARKLI OYUN VE SÖYLEŞİLER

3. Eskişehir komedi oyunları festivali (EKOF) bu yıl 28 Şubat - 2 Mart 2019 tarihlerinde Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde düzenlenecek.

EKOF,  Eskişehir’in ilk komedi oyun festivali olmasının yanı sıra festival süresince söyleşiler ve workshoplar ile şehirde tam bir festival havası yaratmayı planlamaktadır.

Festivalin üçüncü yılında 3 farklı komedi oyunu sergilenecek ve bunun yanısıra hergün farklı bir oyuncu ile söyleşi ve workshop gerçekleştirilecektir.

Festival Programı:

 

28 Şubat 2019 - Kaç Baba Kaç - Epizot Görsel Sanatlar / Tiyatro Sevi

  1 Mart 2019 - Kadın Kafası - Epizot Görsel Sanatlar

  2 Mart 2019 - Baş Belaları - Epizot Görsel Sanatlar / Tiyatro Sevi

Festival süresince oyunlar saat:20.00 da başlayacak olup oyunlar Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde sergilenecektir.

Festival biletleri biletix ve kültür merkezi gişesinden temin edilebilecektir.

Bilet Fiyatları Aşağıdaki gibidir;

3 Günlük Kombine 1. Kategori                 :  100 TL

3 Günlük Kombine 2. kategori                 :    75 TL

Günlük Tam                                            :    45 TL

Günlük Öğrenci                                       :    35 TL

İndirimli Dönem 10 Şubat Tarihine kadar :    25 TL

KURALLAR ve Önemli bilgiler

 • Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.

 • Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.

 • Tiyatro Salonu içerisine profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, su harici içecekler içeri alınmayacaktır.

 • Festival biletini satın alanlar, oyunları görüntü ve/veya ses kaydından alıntı yapamaz, oyunların görüntülerini içeren görsel ve/veya işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara ve/veya fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz ve yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri kanalıyla yayınlanamaz.

 • Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. 

 • Aldığınız biletin sahte olma ihtimali olabileceği için sokakta satılan biletleri satın almayın.

 • Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival salonuna getirmemeniz tavsiye olunur.

 • Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival salonunda herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.

 •  Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam ve ya kısmi iadesi için neden arz etmez.

 • Festival bileti kopyalamaya çalışan herkese dava açılacaktır.

 • Festival salonu dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur.

 • Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

 • Organizatör ve/veya resmi bilet distribütörü katılımcıdan kimliğini doğrulamak amacıyla ibraz etmesini isteyebilir.

 • Kaybolan ve bulunan eşyalar festival prodüksiyon ofisine bırakılır ve her günün sonunda bulunan eşyalar en yakın Polis Karakoluna tutanakla teslim edilir. Yanınızda kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı getirmemenizi bir kere daha öneririz.

ORGANİZASYON

Eskişehir'in ilk ve tek Komedi tiyatro oyunları festivali olan Eskişehir Komedi Oyunları Festivali 2016 yılından ilk kez yapılmıştır.